O mně

Učila jsem se 

skrze architekturu na VUT v Brně a 12 let práce v atelieru klasického střihu na projektech rodinných domů i škol, revitalizace náměstí i nájemních domů. Na nich jsem se naučila řešit věci do posledního detailu, od kotvení zábradlí po výrobní výkres kuchyně.

Dále skrze výtvarný kroužek pro děti, ale i návrhy oznámení, triček, pozvánek a plakátů nebo kulis k amatérskému divadlu. Také katalog, komiksové album či hračky.

Stále se učím skrze spolupráci se svými úžasnými klienty.

Pracuji s tím

mít ve svém prostoru dobrý "základ". Materiálově a barevně sladěné podlahy, dveře, zárubně a parapety nebo třeba i světla a zásuvky.

Váš dobrý základ vydrží mladé párty bydlení, totální chaos s dětmi, vytížený rodinný režim i harmonii středního věku. Pak už jen ladíte prostor v doplňcích podle sebe a své momentální situace. 

Vždy oceníte chytře vestavěné úložné prostory (včetně kuchyně, knihovny nebo sedačky na míru), které vám vyřeší všechno ukládání a ve zbylém prostoru můžete prostě žít.

Taky vybírat, měnit a hrát si s doplňky. A už není tolik důležité, zda jsou designové nebo z druhé ruky. 

osobni 01

Dnes navrhuji 

interiéry pro vaše bydlení, ale i obchod nebo práci. Při návrhu hledám řešení, které je funkční i krásné, které vás respektuje i baví.

 

Domýšlím i nejmenší detaily a jsem ráda, když mohu spolupráci dotáhnout včetně realizace, s osvědčenými řemeslníky a specialisty, aby jste byli s výsledkem spokojení a nemuseli se o nic starat. 

 

Nabízím zde zároveň praktické tipy, jak své bydlení, když máte čas a chuť, můžete proměnit snadno sami. 

Chtěla bych, aby nám interier umožňoval žití toho, co je pro nás skutečně důležité.