O mně

Vystudovala jsem FA VUT v Brně. Pracovala jsem 12 let v atelieru klasického střihu na projektech rodinných domů i škol, revitalizaci náměstí i rekonstrukci nájemních domů.

 

Naučila jsem se zde řešit věci do posledního detailu, od kotvení zábradlí po výrobní výkres kuchyně.

Zkušenost z jiných oborů mi přinesli grafické návrhy pozvánek, plakátů, triček nebo výroba kulis k amatérskému divadlu. Také katalog, komiksové album a výtvarný kroužek pro děti.

Navrhuji interiéry pro bydlení, obchod nebo práci. Při návrhu hledám řešení, které je funkční i krásné, které vás respektuje i baví.

 

Domýšlím i nejmenší detaily a jsem ráda, když mohu spolupráci dotáhnout včetně realizace, s osvědčenými řemeslníky a specialisty, aby jste byli s výsledkem spokojení a nemuseli se o nic starat. 

Pracuji s tím mít ve svém prostoru dobrý "základ". Materiálově a barevně sladěné podlahy, dveře, zárubně a parapety nebo třeba i světla a zásuvky.

Váš dobrý základ vydrží mladé párty bydlení, chaos s dětmi, vytížený rodinný režim i harmonii středního věku. Pak už jen ladíte prostor v doplňcích podle sebe a své momentální situace. 

Vždy oceníte chytře vestavěné úložné prostory (včetně kuchyně, knihovny nebo sedačky na míru), které vám vyřeší všechno ukládání a ve zbylém prostoru můžete prostě žít.

Taky vybírat, měnit a hrát si s doplňky. A už není tolik důležité, zda jsou designové nebo z druhé ruky. 

Nabízím zároveň praktické tipy, jak své bydlení, když máte čas a chuť, můžete proměnit snadno sami.

 

Chtěla bych, aby vám nový interier umožňoval žití toho, co je pro vás skutečně důležité. 

Těším se na spolupráci 

Petra

pp 005.jpg