Návrh interieru

Vymyslím jej pro vás na míru a zajistím jeho realizaci.

Když potřebujete...

- zařídit byt, obchod, kancelář nebo kavárnu

- jednu místnost nebo celý dům

- novou kuchyni na míru, přeřešit obyvák nebo zrekonstruovat koupelnu

- odrostlým dětem aktualizovat pokojíček

- vyřešit dostatečné úložné prostory

- kuchyni, stůl, sedačku nebo jiný nábytek na míru

plus

- kvalitní materiály, perfektní provedení a chytré detaily

- originální design a osobní přístup

- mít čas pro sebe místo hledání inspirace a běhání po obchodech

- vytvořit prostor, který vás bude bavit i těšit

První schůzka

Seznámíme se a zjistíme, co potřebujete navrhnout. Můžeme řešit jednu místnost, jeden kus nábytku na míru, celý dům nebo byt.

Ráda uslyším, co vše budete v rešeném prostoru dělat, kolik jej bude užívat lidí, co tam určitě nesmí chybět. Včetně vašich oblíbených materiálů, barev nebo povrchů. Také vaši představu rozpočtu a termínu. 

Povím vám předběžnou představu a směr, jak bych prostor řešila, abychom věděli, že jsme v souladu. Dohodneme se také, kolik si přejete zpracovat variant řešení. Tímto si vzájemně upřesníme zadání.

Je dobré mít s sebou podklady, které k prostoru máte: stávající výkresy, fotky, vaše náčrtky, představy.

Během 1 - 3 dnů vám pošlu návrh ceny s vypsanými položkami, které bude návrh obsahovat. Včetně návrhu termínu další schůzky a termínu dodání.

Pokud budete souhlasit, potvrdíte spolupráci 50% zálohou.

Návrh

Na druhém setkání vám představím řešení vašeho prostoru v jedné či více rozpracovaných variantách. V půdoryse uvidíte rozmístění nábytku/dispoziční řešení. V 3D pohledech/vizualizaci celkové řešení prostoru s jeho barvami, materiály, osvětlením, doplňky a celkovým stylem. V příloze s produkty si můžete vybrat min. ze 3 variant konkrétních výrobků a vybavení vybraných pro váš prostor na míru.  

Vyberete si variantu, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Do té dopracuji vaše výhrady a připomínky. Konečný návrh obyvkle obsahuje: okótovaný půdorys, řezy, 2D/3D pohledy, specifikaci materiálů, barev, stylu, výběr konkrétních prvků a doplňků. Vždy záleží, jaký rozsah je pro váš návrh potřeba a do jaké podrobnosti jej uvítáte.

Hotový návrh posílám elektronicky. Není problém se domluvit na vytištění v konkrétním měřítku. Po obdržení návrhu uhradíte zbytek ceny. 

Pokud budete chtít zajistit také převedení návrhu do skutečné podoby, budu s radostí v naší spolupráci pokračovat při realizaci.

Mezi schůzkami můžeme cokoliv konzultovat a odsouhlasovat online, třeba výběr doplňků nebo podvarianty.

Realizace

Když uvítáte návrh s výrobou a montáží. Často chcete a potřebujete svůj čas trávit jinak. Uvítáte, když výrobu a montáž někdo zorganizuje a zajistí za vás.

Včetně výběru barev a povrchů, dodání světel, spotřebičů a různých doplňků (úchytky, lišty. apod). 

Podle rozsahu a složitosti je někdy třeba návrh dopracovat do větší podrobnosti pro výrobu

u truhláře nebo jiného specialisty. 

Veškerá komunikace může probíhat on line a nebude vás stát čas navíc.

Během toho, co se váš nábytek vyrábí,  vše koordinuji s řemeslníky a dodavateli, a poté dohlížím na montáž až do úspěšného předání hotového interieru.